Praca zdalna Copywriter

Rekrutacja trwa

Oferta pracy zdalnej na stanowisko Copywriter

Poszukujemy osoby, której z łatwością przychodzi pisanie tekstów o różnej tematyce. Oferujemy Ci samodzielne stanowisko, na którym zyskasz dużą swobodę w organizacji pracy. Będziesz tworzył treści dla naszej Agencji Marketingowej oraz dla firm naszych Klientów. Dlatego nie mogą być Ci obce takie terminy jak SEO, content marketing czy sales copywriting. Wykorzystujemy w pracy nad tekstami planer słów kluczowych Google Ads, Senuto oraz wtyczki SEO dostępne w WordPressie. Przykładamy bardzo dużą wagę do mocy marketingowej treści. Jeśli Ty też dążysz do jak największej skuteczności swoich tekstów, nie zastanawiaj się, czekamy na Ciebie!

Praca w 100% zdalna
Pracujemy 8:00 - 16:00
Rekrutacja online
Widzimy się na Google Meets
Szkolenia
Zainwestujemy w Twój rozwój
Pełny etat
Preferowana współpraca B2B
Umowa o pracę / B2B
Zostawiamy Ci wybór
Ambitny zespół
Jesteśmy młodzi i żądni wiedzy

Twój zakres obowiązków w pracy zdalnej Copywritera

Research tematów i fraz z potencjałem SEO
Tworzenie treści na strony www, sklepy internetowe, blogi, do materiałów promocyjnych
Pisanie tekstów na potrzeby e-mail marketingu, newslettera oraz social media
Naming firm, marek i produktów
Publikacja tekstów za pośrednictwem systemów CMS
Analiza grupy docelowej i głównych konkurentów
Tworzenie treści reklamowych z uwzględnieniem wymagań danej branżuy

Nasze wymagania

Umiejętność tworzenia treści pozycjonujących
Podstawowa wiedza z zakresu marketingu i etapów procesu sprzedażowego
Łatwość pracy zdalnej
Minimum 2-letnie doświadczenie w copywritingu
Samodzielność na stanowisku
Znajomość reguł konstrukcji tekstów internetowych
Umiejętność tworzenie treści z uwzględnieniem UX (User-Experience)

Oferujemy

Wygodna zdalna współpraca
Pomoc przy założeniu firmy, jeśli zdecydujesz się na B2B
Szansa na rozwój zawodowy w strukturach organizacji
Ponadprzeciętne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
Praca w ambitnym, interdyscyplinarnym zespole
Wsparcie w rozwoju kompetencji, dzięki inwestowaniu w szkolenia
Sprawny system komunikacji i realizacji zleceń
Przejrzyste zasady współpracy na warunkach umowy o pracę lub współpracy B2B

Praca zdalna Copywriter w Agencji Marketingowej Wzór

Agencję Marketingową Wzór tworzą specjaliści do spraw marketingu, sprzedaży, SEO/SEM, copywritingu oraz graficy i ilustratorzy. Naszym celem jest tworzenie i wspieranie marek w dynamicznym rozwoju tak, by nasi Klienci pomnażali swoje zyski. Marketing internetowy to nasza specjalność. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem stron www, sklepów online, blogów. Przenosimy całe firmy do Internetu. Tworzymy kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads. Budujemy społeczność wokół marek na mediach społecznościowych. Prowadzimy blogi i newsletter. Treści są bardzo ważnym elementem naszej oferty. Sprzedajemy słowami i designem.

Rozliczamy się na podstawie efektów naszych działań, dlatego tak bardzo cenimy sobie zaangażowanie naszych pracowników i potrafimy to odpowiednio wynagrodzić. Dołącz do nas i rozwijaj swój potencjał!

Praca zdalna Copywriter może stać się Twoim stałym, dochodowym zajęciem. Aplikuj do nas.

Spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej w Google Meets.

Praca Zdalna Copywriter czeka na Ciebie! Aplikuj

Odpowiedmy na Twoje zgłodzenie najszybciej jak to możliwe

Agencja Marketingowa Wzór

Adres: Zielone Wzgórze 4/30, 20-819 Lublin
Telefon: 535 025 985E-mail: biuro@wzor.bizGodziny otwarcia: 8.00 - 16.00 | Pn.-Pt.